Menu Zamknij

Cześć.

SPARDOVSKY kłania się.

Witaj wędrowcze. Trafiłeś do ciekawego miejsca, może znajdziesz chwilę aby się tutaj trochę rozejrzeć? Rozgość się. Spardovsky to mała biblioteka wiedzy aptekarskiej, to miejsce poświęcone farmacji, ale też innym tematom. Jesteś farmaceutą, lekarzem lub studentem tych dwóch kierunków? Albo zmęczonym mędrcem, szukającym odpoczynku od szarej codzienności? Nie ważne kim jesteś, Spardovsky to miejsce dla Ciebie.

Kim jest redaktor naczelny? Jest farmaceutą – więc chcąc nie chcąc tematyka treści tego miejsca będzie oscylować w zdecydowanej większości wokół zagadnień związanych z zawodem magistra farmacji. Zbyt ogólnie powiedziane? Może ujmijmy to w ten sposób: Spardovsky to ogólnotematyczna piaskownica, w której kładzie się nacisk na tematy związane z farmacją i medycyną. Mimo wszystko to nadal prywatna piaskownica, jak zaznaczono – ogólnotematyczna. W związku z tym, obok wspomnianych zagadnień, znajdzie się tutaj treści, których tworzenie sprawia autorowi tego miejsca przyjemność.

Spardovsky posiada wygląd minimalistyczny i wydaje się, że taki pozostanie bezapelacyjnie do samego końca. Na dzisiejszy stan to miejsce jest jednak ciągle przebudowywane i w sumie nikt nie wie kiedy nabierze ostatecznego kształtu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o